Plavky za krk

Plavky za krk jsou ideální pro štíhlejší ženu s menším poprsím ...

Plavky za krk

Tip na nákup: Nové kolekce plavek na www.astratex.cz 

Léto je sice ještě daleko, ale pokud si chcete pořídit na letošní sezónu opravdu originální a sexy plavky, měla byste začít vybírat již nyní. V mnoha obchodech teď totiž vrcholí povánoční výprodeje a ceny spousty zboží klesly hodně dolů, takže se Vám nyní nákup plavek na léto rozhodně vyplatí. Kromě značky plavek a módních trendů je ale důležité dbát také na to, jaký jste barevný typ a jaká je Vaše postava.

Základním pravidlem je, že pokud máte postavu se silnějšími boky a větším zadečkem, hodí se pro Vás nejlépe jednodílné plavky. Pokud trváte na dvojdílných plavkách, zkuste si pořídit místo bikin klasické dvojdílné plavky nejlépe s nohavičkou, které Vám zadeček krásně vytvarují.

Dalším zlatým pravidlem je: zdůrazňujte a odhalujte pouze ty bezchybné části Vašeho těla a ty ostatní zakrývejte. Pokud se tedy můžete chlubit štíhlou horní polovinou těla, tak si kupte například bikiny nebo plavky se zavazováním za krkem, které zdůrazní Váš krásný dekolt.

Plavky za krk vyrábí dnes spousta značek a jsou k dispozici jak elegantní jednobarevné, tak i zdobené různými aplikacemi. Jestliže máte ale větší prsa, pořiďte si spíše plavky s klasickými ramínky, protože Vám plavky za krk nemusí poskytovat dostatečnou oporu.

Dámské plavky > Plavky za krk

Další dámské plavky

Výběr dámských plavek je aktuální pro rok 2021.

Terms of Use, Reklama, plavkydamske.cz

RSS