Plavky Kangaroos

Americký look, to jsou plavky Kangaroos ...

Plavky Kangaroos

Tip na nákup: Plavky Kangaroos na www.otto-shop.cz

Styl za pár korun

Plavky Kangaroos jsou stylovou lahůdkou pro opravdové ctitelky pěkné módy. Navíc Vám neudělají vítr v peněžence. Ceny jsou více než příjemné. A kde se vlastně vzaly plavky Kangaroos?

Co se nosí v Americe?

Svou kolébku mají na americkém kontinentě. Značka spatřila světlo světa v roce 1979. Založil jí Američan Bob Gramm. Byl architekt a joggingový nadšenec. Snad právě proto má značka tak dramatický nárůst obchodních míst. Nejprve se orientovala převážně na oblečení pro volný čas a sport. Vyráběla především obuv s legendární kapsou na zip. Později se sortiment rozrůstal. A tak si dnes můžete koupit designově zajímavé plavky Kangaroos. Značka Kangaroos přenesla své obchody do více než 60 zemí světa.

Plavky jménem Kangaroos

A jaké plavky Kangaroos nabízí? Letos jsou v popředí zájmu zejména trojúhelníkové bikiny s nastavitelnými ramínky v černé, růžové, zelené a hnědé barvě. K sexy kouskům patří plavky Kangaroos tankiny v elegantní černé nebo hnědé barvě. Vedle toho si můžete dopřát zajímavý mikinový komplet na doma nebo další plážové doplňky.

Plavky Kangaroos – Odkazy

Zatím bez odkazů.

Dámské plavky > Plavky Kangaroos

Další dámské plavky

Výběr dámských plavek je aktuální pro rok 2021.

Terms of Use, Reklama, plavkydamske.cz

RSS