Plavky Jitex

Jitex - textilie s dlouholetou tradicí ...

Plavky Jitex

Tip na nákup: Nové kolekce plavek na www.astratex.cz 

Společnost Jitex byla založena ve městě Písek 3. října 1949 a název této firmy vznikl akronymem ze slov Jihočeské textilie. Během prvních pár let se Jitexu podařilo prorazit v oblasti textilií a stal se čtyřstupňovým textilním kombinátem.

Díky své univerzálnosti a počtu výrobků, které Jitex vyráběl (čtyři hlavní provozovny byly pletárna, přádelna, barevna a konfekce), se postupně stal jednou z největších textilních společností v Československu. Nyní jsou početné pobočky Jitexu v jižních Čechách postupně uzavírány a dochází k restruktura­lizaci.

V dnešní době nabízí Jitex jak v kamenných prodejnách, tak i na internetu širokou škálu kvalitních produktů. Zakoupit si můžete například termoprádlo, noční košile, kalhoty, pulovry, spodní prádlo, šátky, župany, bundy a spoustu dalšího. Plavky Jitex se bohužel téměř nevyrábějí a špatně se shání, takže pokud si chcete koupit opravdovou českou kvalitu, můžete se poohlédnout po nějaké menší české firmě či eshopech (například Fam), kterých poslední dobou stále přibývá.

Plavky Jitex – Odkazy

Jitex.cz

Dámské plavky > Plavky Jitex

Další dámské plavky

Výběr dámských plavek je aktuální pro rok 2021.

Terms of Use, Reklama, plavkydamske.cz

RSS