Plavky dámské - velké velikosti

Nejlépe umožňují zakrýt případné nedostatky jednodílné plavky, ale i moderní kombinace podprsenky s tílkem je velmi sexy a zároveň praktická. ...

Plavky dámské - velké velikosti

Tip na nákup: Nové kolekce dámských XXL plavek na www.astratex.cz 

Pro dokonalý pocit v plavkách není nutné mít dokonalou postavu. Ze širokého sortimentu zboží, které obchody nabízejí, si rozhodně vyberete plavky, ve kterých se budete cítit pohodlně a přitažlivě. Pro velké velikosti plavek je stěžejní perfektní střih a kvalitní provedení.

Plavky a velké velikosti

Jsou žádoucí všechny triky, které zdůrazní krásné prvky postavy a opticky zmenší či zakryjí nedostatky. Na látce je možné použít střídání barevných ploch i různobarevných vzorů, které rozbijí prostor a celkový efekt bude velmi decentní, elegantní a zároveň sexy. Moderní jsou také geometrické či orientální motivy.

Nejlépe umožňují zakrýt případné nedostatky jednodílné plavky, ale i moderní kombinace podprsenky s tílkem je velmi sexy a zároveň praktická. Tílko zmenšuje plochu, kde se můžete spálit a zakrývá nežádoucí partie. Je pohodlné a nemusíte se stresovat, že někde vyčuhuje něco, co by nemělo. Zároveň si můžete tílko kdykoliv vyrolovat a opalovat se.

Plavky XL, Plavky XXL, Plavky XXXL

Dámám s větším poprsím se obecně doporučuje volit horní díl plavek spíše s tenčími šňůrkami a širším zpevněním kolem prsou. Trojúhelníkové díly se zavazováním za krkem ve velké velikosti nevypadají dobře, raději se jim vyhněte. V tomto případě také jsou nevhodné push-up podprsenky, koneckonců nejsou ani potřebné.

A když se vám nechce trávit hodiny v nákupních centrech, zkoušet si nekonečné množství plavek a komunikovat s nepříjemnými prodavačkami, můžete využít formu internetového nákupu. V katalogu si plavky snadno vyberete a bez problému objednáte i velké velikosti.

Plavky dámské – velké velikosti – Odkazy

Pokud chcete koupit kvalitní plavky za super ceny, mrkněte se na www.astratex.cz.

Dámské plavky > Plavky dámské - velké velikosti

Další dámské plavky

Výběr dámských plavek je aktuální pro rok 2021.

Terms of Use, Reklama, plavkydamske.cz

RSS