Jak vybrat opravdu sexy dámské plavky?

Poradíme Vám jak být v létě sexy ...

Jak vybrat opravdu sexy dámské plavky?

Léto se nezadržitelně blíží a tak se snažíme, co nejrychleji shodit každé nadbytečné deko. Každá žena se chce líbit a vypadat v plavkách skvěle. Zapomeňte na úporné diety půl roku dopředu, stačí si jen správně a chytře vybrat dámské plavky, které Vám sednou a skryjí drobné nedokonalosti.

Dámské plavky podle velikosti poprsí

Každé ženské tělo má díky genům předem určen základní tvar a velikost poprsí, proto je důležité vybírat dámské plavky právě s ohledem na ně. Přeci jen poprsí patří společně se zadečkem k nejvíce obdivovaným partiím. Pokud Vás příroda příliš neobdařila, zvolte si dámské plavky dvojdílné s vyztuženou podprsenkou typu push-up. Vaše ňadra budou vypadat opticky výraznější. Dobrým trikem je také vybírat plavky s bohatým vzorem na horním dílu.

Máte opačný problém? Pak na push-upky zapomeňte. Zvolte dámské plavky, které mají vrchní díl bez vycpání, ale s kosticemi. Praktické jsou i jednodílné plavky. Pozornost můžete odvést spodním dílem plavek, horní díl plavek proto volte raději bez ozdob a zpestřete část spodní. Pozor na plavky bez ramínek. Ačkoliv na figurínách jistě perfektně drží, po namočení byste mohla být velmi nešťastná. Plavky bez ramínek obvykle nedrží tvar prsou a při bujnějším poprsí snadno sklouznou dolů.

Jak vybírat dámské plavky pro větší bříško?

Větší bříško je poslední dobou „ problém“ většiny žen. Vystouplé bříško se objevuje i u štíhlých typů postav. V tomto případě je nejlepší zvolit plavky s vyššími kalhotkami s výraznějšími švy. Ideální jsou i jednodílné plavky se zpevněným předním dílem, či stále oblíbenější monokini, které zakryjí i břišní partie. Nevýrazný pas zvýrazní plavky s ramínky za krk, stejně jako nižší kalhotky s výraznějšími detaily.

Zamaskujte si větší zadeček a široké boky

Oblast zadečku je v plavkách velmi sledována. Trápí Vás větší pozadí? Upoutejte pozornost svým dekoltem. Spodní díl plavek zvolte v tmavší barvě než horní díl. Ideálními barvami jsou tmavě modrá nebo černá. Velice dobře vypadají na větším zadečku plavky s nohavičkami nebo se sukénkou, která Vám zvedne sebevědomí.

Monokini sluší každé ženě

Novinkou pro letošní rok jsou monikiny, které potěší a rozzáří každou postavu. Tyto smyslné dámské plavky zaujmou nejen sportovkyně, ale také silnější dámy, obdařené většími ňadry, širokými boky a vystouplým bříškem. Nejlepší variantou pro tyto typy postavy je vybrat si dámské plavky s kosticemi, širokými ramínky a měkkými košíčky. Věříme, že Vám náš článek ukázal cestu, jak se stát bohyní každé pláže. Užívejte si léto, buďte krásná! Správně vybrané dámské plavky Vám v to pomohou…

Skvělé dámské plavky si můžete koupit v internetovém obchodě www.leontyna.cz.

Dámské plavky > Jak vybrat opravdu sexy dámské plavky?

Další dámské plavky

Výběr dámských plavek je aktuální pro rok 2021.

Terms of Use, Reklama, plavkydamske.cz

RSS