Dámské plavky dvoudílné

Jak si správně vybrat dvoudílné plavky ...

Dámské plavky dvoudílné

Tip na nákup: Nové kolekce dvoudílných plavek na www.astratex.cz 

dvoudílných plavkách jsme již vlastně psali v souvislosti s bikinami. Dneska si napíšeme pár řádků o dvoudílných plavkách jako takových. Pro koho jsou dámské dvoudílné plavky určeny? Hodí se na každého? K čemu se nehodí?

Dvoudílné plavky a střih

Základem dvoudílných plavek je minimum materiálu a střih, který se své dvoudílné podstaty umožňuje sluníčku opálit více, než toho dovolí plavky jednodílné. Z toho tedy hned na začátku vyplívá, že dvoudílné plavky jsou určeny pro válení se a opalování, než pro cokoliv jiného. Oddělené části plavek dovolují poodhalit více z ženského těla, zvýrazňují ženské křivky a dokážou ženu udělat velmi sexy. Velmi sexy však žena ve dvoudílných plavkách bude vypadat, pokud zvolí ty správné plavky a pokud jí to tělo dovolí. Sexy bikiny s tanga spodním dílem plavek budou vypadat dobře na štíhlé dívce, na plnoštíhlé už budou vypadat nevhodně.

Vždy sexy plavky?

Pro ženy se střední postavou tedy budou spíše vhodné dvoudílné plavky s klasickým spodním dílem plavek, případně s horním dílem plavek podprsenkového ty­pu.

Jednodílné plavky často používají sportovci při závodním plavání. Je to zejména proto, že větší plochy látky plavek dokážou lépe odvádět vodu a zlepšovat tak jejich plavecké výkony. Pro běžné plavání však rozdíl mezi jednodílnými a dvoudílnými plavkami téměř nepoznáte.

Dvoudílné plavky tedy volte podle své postavy, podle aktuálních materiálových a barevných trendů a hlavně podle svého uvážení. Ne vždy platí, že méně je více.

Dámské plavky dvoudílné – Odkazy

Pokud chcete koupit kvalitní dvoudílné plavky za super ceny, mrkněte se na www.astratex.cz.

Tipy na nákup:

 

Dámské plavky > Dámské plavky dvoudílné

Další dámské plavky

Výběr dámských plavek je aktuální pro rok 2021.

Terms of Use, Reklama, plavkydamske.cz

RSS