Dámské plavky Arena

Ryze sportovní značka pro plavce a její plavky ...

Dámské plavky Arena

Tip na nákup: Nové kolekce dámských plavek na www.astratex.cz 

Zakladatelem značky Arena nebyl nikdo jiný než Horst Dassler, syn Adolfa Dasslera, který prorazil na svět s proslulou značkou Adidas. Arena se specializuje na vše, co se týče plavání, a tak v její nabídce mimo jiné najdete plavecké čepice, pomůcky, brýle, osušky, textil i tašky a batohy.

Dámské i pánské plavky

Z nabídky značky Arena si vyberou jak dámy, tak i pánové. Dámské plavky Arena se dělí do tří kategorií – závodní kombinézy, sportovní plavky či plážové bikiny. Závodní kombinézy jsou určeny pro profesionální sportovkyně a kombinují nejnovější technologie a materiály s tradičním designem. Sportovní plavky využijí i obyčejné ženy, které si potrpí na kvalitní plavky, ve kterých se příjemně plave a hned se nezničí. Plážové bikiny Arena se vyrábí jak dvojdílné, tak se zavazováním, a jsou k dispozici spíše v klasických barvách, jako je modrá, bílá nebo černá. Pánové si můžou u značky Arena koupit také závodní kombinézy nebo sportovní plavky. Pánské plavky Arena se vyrábí jak vykrojené, tak i kraťasového střihu. Všechny plavky Arena jsou z kvalitního materiálu a mohou se chlubit atraktivním designem a střízlivými barvami.

Do bazénu i na pláž

Pokud hledáte kvalitní plavky jak na sport, nebo na dovolenou u moře, jsou plavky Arena pro Vás to pravé. Budete se v nich cítit pohodlně a nehrozí, že by se Vám zničily první den u vody.

Dámské plavky Arena – Odkazy

Pokud chcete koupit kvalitní plavky za super ceny, mrkněte se na www.astratex.cz.

Dámské plavky > Dámské plavky Arena

Další dámské plavky

Výběr dámských plavek je aktuální pro rok 2021.

Terms of Use, Reklama, plavkydamske.cz

RSS